Відбувся допрем'єрний показ шоу «Дім Таємничих Пригод»
Допрем'єрний показ оновленого шоу «Дім Таємничих Пригод» зібрав зірок шоу-бізнесу. Що сподобалося глядачам та хто був на ексклюзивному сенсі – читайте далі.
Антураж та фуршет
Прес-показ пройшов у стилі самого шоу: містична атмосфера, фотозона у вигляді інтер'єру дома та бутафорні могильні плити, немов би взяті з подвір'я мешканців Дому. Витонченості заходу додавав класичний оркестр та, звісно, шикарний фуршет. Також цього року всі маленькі глядачі також отримали на згадку невеликий сувенір з лого шоу.

Зірковий склад гостей

На закритий показ оновленого шоу завітала велика кількість зірок, а в антуражі фойє охоче робили фото актори серіалу «Коли ми вдома», лідер гурту «Антітіла», Павло Зібров, судді «Битви екстрасенсів» Олена Курилова та Хаял Алекперов, ведуча Надія Матвєєва, Олександр Скічко, Слава Соломка, Ангеліна Завальська, Ольга Цибульська, Костянтин Боровський, Оксана Гутцайт, Віталій Загоруйко та Наталя Холоденко, Михайло Присяжнюк, Катерина Безвершенко та Людмила Шупенюк.Експерт «Майстер-шеф діти», Марина Шевченко, навіть зняла пряму трансляцію з заходу!
Охоче прокоментував показ Хаял Алекперов, він зазначив, що «Дім Таємничих Пригод» справив на нього позитивне враження. Хаял не скривав емоцій та на своїй сторінці у фейсбуці порекомендував шоу своїм друзям: «Неймовірне шоу! Купа емоцій! Дуже рекомендую!»
Що нового у другому сезоні шоу?

По-перше, змінилася господарка Дому. Якщо минулого року роль виконувала фіналістка Х-фактору Аліна Паш, цього сезону її замінила також зірка українського шоу. Новою господаркою стала Іра Крестініна, що брала участь у третьому сезоні української «Фабрики зірок». Жарти міма будувалися на так званих «гегах» - комічному прийомі, коли актор потрапляє в абсурдні ситуації. Змінив свій зовнішній вигляд та амплуа ще один персонаж – Ікар. А що ще нового тепер буде в Домі Таємничих Пригод ви самі зможете дізнатися з 7 жовтня.