Залиште свій e-mail, щоб бути в курсі всіх акцій та знижок!
У Концерт-Холі ВДНГ розпочала роботу виставка Experience Da Vinci

Experience Da Vinci – це найбільша пересувна виставка, яка розкриває всі грані особистості Леонардо да Вінчі. Його роботи, як художника, скульптора, архітектора, анатома, винахідника, письменника геніальні і до сьогоднішніх днів викликають величезний інтерес вчених і суспільства.

Леонардом Да Вінчі були створені неймовірно докладні анатомічні начерки і спроектовані конструкції будівель і механічних пристроїв, більшість з яких так і не матеріалізувалися за життя генія. На основі зроблених розшифровок записників Леонардо, італійськими майстрами були відтворені копії різних пристроїв і апаратів автора, які можна буде побачити на виставці в Києві до кінця квітня 2018 року. Поруч з кожним експонатом є докладний опис винаходу, а при бажанні гості виставки завжди можуть замовити екскурсію (за додаткову плату).

У залах експозиції представлені репродукції найбільш відомих його картин оригінального розміру, літальний апарат, велосипед, підводний човен, ідеальне місто і багато інших винаходів. Також представлені копії найбільш значущих кодексів Леонардо і замітки з анатомії. Виставка пропонує доступне, зрозуміле і відчутне втілення праць Леонардо да Вінчі – одного з найбільш допитливих умів людства. Вона розкриває масштаби автора в 9 різних сферах: фізиці, механіці, цивільній і військовій інженерії, гідравліці, анатомії, авіації, мистецтві епохи Відродження, наукових дослідженнях – і проводить паралель між роботами Леонардо і сучасною інженерією і технологіями. Експонати виставки в натуральну величину пояснюють теорію і завдання кожного винаходу Да Вінчі.

Experience Da Vinci не має вікових обмежень. Вона буде цікава всім – від малого до великого.

Працювати виставка буде кожен день до кінця квітня в Концерт-холі ВДНГ (Павільйон №7). За оновленнями інформації стежте тут: https://www.facebook.com/events/994833623999086/

Квитки на виставку можна придбати в касі Концерт-Холу.

КОНТАКТНА ІНФОРМАЦІЯ:
+3 8 067 690 31 96
Шукайте нас на
просп. Академіка Глушкова, 1
Write Close
Close
Маєте запитання? Напишіть нам!