Дім Таємничих Пригод 2 сезон: як шоу стало доступним для всіх цього року
29.09 більше тисячі українців відвідали відкриту репетицію шоу «Дім Таємничих Пригод». Серед них більше 200 осіб діти-сироти, внутрішньо переміщені особи з Донбасу та Криму, діти учасників АТО, українські бійці та люди з обмеженими можливостями.
«Мої діти просто фанати вашого шоу! Вони були щасливі побачити фантастичних героїв та справжню магію! А який вражаючий прохід до зали! Це неймовірно! Буквально з фойє нас оточувала атмосфера містики. Після шоу ми роздивлялись гігантські крісла, книжки, камін. Чекаємо вже наступного шоу!», - розповідає після репетиції Наталя, мати двох школярів.

Дім Таємничих Пригод у 2017 змінив головну героїню та декілька моментів шоу. Новою господаркою стала Іра Крестініна, фіналістка української фабрики зірок. Змінився також репертуар міма. Проте, танці, які всім полюбилися минулого року – залишилися незмінними.

У другому сезоні на вас чекають видовищні фокуси, які інколи межують зі справжньою магією! На сцені зустрінуться природні стихії: вода та вогонь.

А що ж з головним героєм? Пригоди Алекса вкотре будуть захоплюючими, кажуть, що актор з'являється навіть під стелею над глядачами! Його будуть зачиняти у скляній шафі, розпилювати та навіть перетворювати на ляльку!