ПРЕМ'ЄРА 14 ГРУДНЯ
ПРИГОТУЙТЕСЯ БУТИ ЗДИВОВАНИМ! МИ ЗМІНЕМО ВАШЕ УЯВЛЕННЯ ПРО ГОЛОВНЕ СВЯТО РОКУ. ВИ МАЄТЕ ЦЕ ВІДЧУТИ!
Подаруйте казку собі та своїм близьким!
Вперше в Україні локація площею 150кв м перетвориться на інтерактивне шоу, що телепортує всіх глядачів за тисячі кілометрів – прямісінько до Лапландії. Разом із провідником – ельфом Ейнаром, вам вдасться здійснити інтерактивну подорож до Санти та його сучасної, але від того не менш казкової, Резиденції. Ви відчуєте, що значить опинитись на льодовій глибі посеред засніженого озера, побачите, як ельфики готуються до привітання зі святами людей із різних куточків планети та потрапите до найпотаємнішої кімнати світу, місця, де здійснюються бажання – серця Лапландії.
КИЇВ, СОФІЙСЬКА ПЛОЩА
СУЧАСНО. ТЕХНОЛОГІЧНО. НОВОРІЧНО
За допомогою сучасних технологій гості «Лапландії 360» опиняться у самому центрі цієї засніженої країни. Світлові, візуальні, звукові спецефекти створять відчуття повного занурення у інтерактивну подорож. А герої, яких глядачі зустрінуть на своєму шляху, покажуть, як змінився традиційний світ Санти у ХХІ столітті. У «Лапландії 360» не буде окулярів віртуальної реальності чи незручних крісел, а буде міні-подорож із казковими знайомствами та зміною сюжетів, які розкинуться на 360О навколо глядача.
ЛАПЛАНДІЯ 360:
Що це?
Інтерактивна шоу-подорож, у якій за допомогою сучасних технологій глядачі телепортуються прямісенько до Лапландії
Де розташується?
"Лапландія 360" роздашується у спеціальному просторі на головній новорічній площі столиці - Софійській площі
Коли працюватиме?
Локація працюватиме щоденно з 14 грудня 2019 року до 12 січня 2020 року. Детальніше з графіком сеансів можна ознайомитись нижче.
Що я отримаю?
Кожен гость відправиться у подорож до серця Лапландії, що триватиме 20 хвилин. Побачить, як змінився світ Санти у ХХІ столітті. Познайомиться із Сантою та отримає подарунок на згадку про свою подорож
А для дітей вхід безкоштовний?
Дітям до 4х років включно вхід у супроводі дорослого - безкоштовний. Всім іншим потрібно придбати квиток до "Лапландії 360", щоб відправитись у подорож.
Що за технологіі я побачу?
Це сюрприз!) Але ти неодмінно здивуєшся їм та відчуєш ефект повного занурення у зимовий світ сучасної Лапландії.
ДЕ ПРИДБАТИ КВИТКИ?
У касі на Софійській площі чи ВДНГ
Без сервісного збору
Придбати квитки ви можете біля сучасного простору "Лапландія 360" у касі локації перед початком сеансу або на заздалегідь обрану дату. Каса працюватиме за графіком локації з 14 грудня до 12 січня.
До 14 грудня придбати квитки без сервісного збору можливо у касі на ВДНГ (біля павільйону 9)

НАШІ КОНТАКТИ
Зв'яжіться з нами, якщо у вас залишились запитання
Телефон: +38 067 690 31 96
E-mail: sle@slm.ua