Що потрібно знати про різдвяну казку «Вартові мрій»?


Ця історія почалася у різдвяний вечір на привокзальній міській площі. Саме тут з коробок і різного мотлоху облаштував собі домівку безпритульний хлопчисько Макс. Попри всі свої негаразди, Макс веселої вдачі не втрачає: він любить побешкетувати, чим дуже дратує грізного двірника. Саме двірник під час загального святкування і проганяє Макса з площі.
Але хлопцю вдається сховатися і підгледіти за обрядом, коли всі жителі загадують бажання, торкаючись зірки – головного символу Різдва, який принесли на площу учасники святкового Вертепу. Коли хуртовина розганяє всіх по домівках, до зірки приходить і Макс. Він сподівається, що загадане бажання про сім'ю справдиться тут і зараз. Але нічого не відбувається – ні тато, ні мама поруч не з'являються. Засмучений хлопець йде геть. Він крок за кроком пробирається крізь справжнісінький буран, поки сили не полишають його остаточно. Знесилений Макс падає у сніг і засинає, тримаючи в обіймах ту саму зірку.
У сніговій кучугурі хлопця знаходить дуже дивний Кіт. Він вдягнений у старомодний мундир, їздить на дивовижній дрезині і вміє творити дива. Він – Вартовий Мрій, і й нього важлива місія – доправити Різдвяну Зірку до Зоряного Посоха, місця, звідки починається свято. Кіт забирає у Макса зірку, і запрошує хлопця скласти йому компанію у цій подорожі. Разом вони потрапляють до світу Фей, де їхня команда поповнюється симпатичною дівчинкою-Феєю, котра дуже подобається Максу. Та легкою цю мандрівку не назвеш – вона сповнена небезпеками. Адже на зірку та її вартових полює Дракон та його армія! У Чорному лісі Дракон влаштовує засідку і викрадає Макса. Коту доводиться віддати в обмін на хлопця ту саму зірку, яку та берегли Вартові. Тільки коли Макс та його друзі йдуть геть, Дракон розуміє, що його обманули – зірка фальшива! А справжня чарівна зірка лишилося у Вартових!
Тим часом Вартові опиняються у країні сміливих і веселих Рогатигрів, котрі стають Максу справжніми друзями. Всі разом вони вирушають до Зоряного Посоха. І ось нарешті вони на місці! Залишилося тільки встановити зірку на Посох. Та перш ніж зробити це, Кіт та нові друзі Макса віддають зірку йому, що хлопець загадав своє найбільше, найпотаємніше бажання! І цієї ж миті просто посеред площі з'являється Дракон! Йому вдається зачарувати всіх казкових створінь. Непідвладним волі Дракону залишається тільки Макс! І здаватися без бою хлопець не збирається! Це битва не на життя, а на смерть!

Хто знає, може, ця історія трапилася саме у нашому місті? Тож, як побачите зірку – обов'язково загадайте бажання, бо коли ще траплятися диву, як не у святковий вечір?

Режисер-постановник: Костянтин Томільченко

Автор сценарію: Тала Онищук

Креативна група: Євген Кот, Макс Пекній, Юрій Пристаєцький, Олександр Братковський

Автор саундтреку: Дмитро Шуров

Художники-постановники: Ілля Кучинський, Євген Крючков

Художник по костюмах: Дмитро Курята

Художник по гриму: Вікторія Бессараб

Художник графічного оформлення: Ольга Нікітіна

Художники по світлу: Макс Авад, Юрій Петрищєв, Світлана Змієва

Виконавчий продюсер: Олексій Басманов

У головних ролях:

Макс – Тимур Москальчук

Кіт – Макс Пекний

Дракон – Євген Кіт

Головна Фея – Олександра Кравченко

Головний Рогатигр – Володимир Раков

Феї на тканинах – Вікторія Надрага і Анастасія Кіріченко

Феї на трапеції – Анастасія Кулініч та Есміра Кулієва

Рогатигри на батуті – Сергій Хоботов, Іван Василяка і Олег Шатіхін