РЕЗИДЕНЦІЯ ДІДА МОРОЗА

Цієї зими Дід Мороз оселиться в концерт-холі ВДНГ

Цієї зими на території ВДНГ знову запрацює "Резиденція Діда Мороза". Нарешті можна більше не вигадувати казок про те, що подарунок від Діда Мороза передав зайчик, або що «дідусь» з подарунками залітав надто пізно вночі і тому його ніхто не бачив. Тепер зі справжнім Дідом Морозом можна просто прийти і познайомитись!

«Резиденція Діда Мороза» – це інтерактивна шоу-казка з чарівними героями, яскравими декораціями і цікавою програмою, взяти участь у якій зможуть всі дітлахи, незалежно від віку. Вірні друзі Діда Мороза – ельфи – організують розважальну програму, що складатиметься з міні-квестів та цікавих завдань, а також допоможуть написати листа з побажаннями.

Найважливішою частиною візиту до Резиденції стане зустріч із самим Дідусем Морозом. Всі охочі матимуть змогу посидіти у нього на колінках, розпитати про життя в чарівнім краю та загадати йому свої бажання на майбутнє. Ну і, звісно, Дідусь нікого не залишить без солодкого подарунка* і фотографії на згадку!

Не проґавте можливість хоч на трошки подовжити віру в Діда Мороза, бо дитинство триває допоки ми пускаємо казку в своє життя.

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

*Подарунок кожному гостю входить до вартості квитка
Діти до 4-х років включно можуть заходити по одному квитку з дорослим, що супроводжує їх.
У випадку, якщо ви придбали квиток заздалегідь, але не можете відвідати обраний сеанс шоу-казки, ви можете обміняти свій квиток без доплат.

Made on
Tilda