Left
Right
Зустрічай VR-шоу Вартові Мрій
на Контрактовій Площі (Київ)

ВХІД ВІЛЬНИЙ*
* реєстрація на сеанси проводиться на місці. Деталі дізнавайтесь у промоутерів

Графік роботи
28 грудня –
ЧЕТВЕР

14:00-20:00
29 грудня –
П'ЯТНИЦЯ
12:00-20:00
30 грудня –
СУБОТА
12:00-20:00
31 грудня –
НЕДІЛЯ

12:00-20:00
1 СІЧНЯ –
ПОНЕДІЛОК

14:00-20:00
2 СІЧНЯ –
ВІВТОРОК

12:00-20:00
3 СІЧНЯ –
СЕРЕДА

ВИХІДНИЙ
4 СІЧНЯ –
ЧЕТВЕР

12:00-20:00
5 СІЧНЯ –
П'ЯТНИЦЯ

12:00-20:00
6 СІЧНЯ –
СУБОТА

12:00-20:00
7 СІЧНЯ –
НЕДІЛЯ

12:00-20:00
8 СІЧНЯ –
ПОНЕДІЛОК

12:00-20:00
9 СІЧНЯ –
ВІВТОРОК

ВИХІДНИЙ
10 СІЧНЯ –
СЕРЕДА

ВИХІДНИЙ
11 СІЧНЯ –
ЧЕТВЕР

12:00-20:00
12 СІЧНЯ –
П'ЯТНИЦЯ

12:00-20:00
13 СІЧНЯ –
СУБОТА

12:00-20:00
14 СІЧНЯ –
НЕДІЛЯ

12:00-20:00
StarLight Entertainment та Київстар представляють фантастичне VR-шоу «Вартові Мрій» до 20-річчя Київстар!
Протягом зимових свят всім киянам та гостям столиці ми даруємо можливість ближче познайомитись з сюжетом улюбленої зимової казки та поринути у світ Вартових Мрій за допомогою сучасної технології віртуальної реальності.
У 7-хвилинному панорамному відео 360° ви побачите яскраві номери та потановки з 3D-шоу «Вартові Мрій» та зможете відчути себе одним із героїв казки! VR-шоу демонструється за підтримки інноваційного партнера «Samsung Electronics Україна».
Повну версію шоу можна подивитись до 21 січня в «Концерт-Холі ВДНГ» (м. Київ, Проспект Академіка Глушкова, 1).
Вхід на VR-шоу «Вартові Мрій» безкоштовний, у порядку живої черги.
Квитки на повну версію 3D-шоу «Вартові Мрій» можна придбати у касах міста та нашому сайті у розділі «НАШІ ШОУ».
ПРАВИЛА УЧАСТІ В ЗАХОДІ «VR тур «Вартові мрій»
1. Захід – рекламний захід під умовною назвою «VR тур «Вартові мрій», що проводиться в містах Маріуполь, Дніпро, Запоріжжя, Черкаси, Харків, Кременчук, Миколаїв, Одеса, Хмельницький, Тернопіль, Львів, Рівне, Житомир, Київ, Вінниця (надалі – Територія) з метою підтримки інноваційних проектів в Україні та інформування споживачів про послуги компанії ТОВ «СТАРЛАЙТ РОЗВАГИ».

2. Партнер Організатора – ПрАТ «КИЇВСТАР», місцезнаходження якого: Україна, 03113, м. Київ, вулиця Дегтярівська, 53.

3. Організатор Заходу - ТОВ «СТАРЛАЙТ РОЗВАГИ», місцезнаходження якого: м. Київ, вулиця Шевцова 1.

4. Період проведення Заходу: з «17» листопада 2017 року по «17» грудня 2017 року включно.

5. Місце проведення Заходу – спеціальна зона – автобус з VR шоу «Вартові мрій».

6. Вхід на територію Заходу передбачає прийняття та дотримання відвідувачами цих Правил, які діють протягом всього терміну перебування на Заході, а також означає автоматичну згоду відвідувача на всі фото- та відеозйомки під час проведення Заходу та публічне використання цих матеріалів Організатором/Партнером Організатора без обмеження за строком, територією та способом використання, без будь-якої оплати та без отримання додаткової згоди відвідувача.

7. Ці Правила розміщено в глобальній мережі Інтернет за адресою : http://e.slm.ua/vr-kyivstar Правила, а також дата, час, місце проведення Заходу можуть бути змінені або доповненні Організатором протягом всього періоду проведення Заходу.

8. Учасниками Заходу можуть стати громадяни України, дієздатні, яким на момент проведення Заходу виповнилося 18 років та які погодилися з цими Правилами.

Участь в Заході неповнолітніх осіб віком від 12 років допускається за згодою (та у супроводі) дорослого (батька, матері або законного представника).

Своєю участю в Заході відвідувачі підтверджують, що під час проведення Заходу вони самостійно несуть повну відповідальність за життя та здоров'я дітей, яких супроводжують на Заході, вони ознайомлені з Правилами поведінки під час проведення Заходу та гарантують виконання цих Правил.

Безпеку у Заході (та активностях) для кожної конкретної дитини визначають її батьки або супроводжуючі особи. Діти можуть бути недопущені до участі в Заході (та активностях) за наявності видимих симптомів інфекційних захворювань.

9. Щоб взяти участь в Заході Учаснику необхідно:

9.1. Відвідати Місце проведення Заходу, звернутися до промо-персоналу, який знаходиться у Місці проведення Заходу, (далі також - промоутер), та виявити власне бажання прийняти участь в Заході, ознайомитись та погодитися із цими Правилами.

Кількість місць в автобусі обмежена. Для відвідування автобусу з VR-шоу можливе очікування в черзі.

VR-шоу включає 8-хвилинний відеоролик (панорамне відео 360°) про різдвяне 3D-шоу «Вартові Мрій» з використанням VR-окулярів.

ПРАВИЛА ВІДВІДУВАННЯ ЗОНИ – АВТОБУСУ (VR-шоу):

Для відвідування VR-шоу не допускаються:

- Відвідувачі з їжею та напоями;

- Учасники у стані алкогольного та/або наркотичного сп'яніння

Заборонено під час перегляду підніматися з сидіння та ходити.

Рекомендовано утриматися від відвідування VR-шоу:

- вагітним жінкам;

- дітям у віці до 12 років;

- особам, які страждають на захворювання серця;

- особам, які мають серйозні проблеми зі здоров'ям;

- особам, схильним до нападів морської хвороби, клаустрофобії або епілепсії;

- особам, яким відвідування VR-шоу протипоказано за будь-яким іншим медичними показниками.

Відповідальність за участь в Заході (VR-шоу) неповнолітніх, у тому числі за наслідки, що можуть завдати шкоди їхньому здоров'ю в результаті відвідування Заходу, за отримання травм чи пошкоджень під час участі в Заході несуть виключно батьки (або інші супроводжуючі особи).

10. Учасникам може бути відмовлено у відвідуванні Заходу, якщо Учасник:

- перебуває у стані алкогольного чи наркотичного сп'яніння (Організатор визначає зазначений стан за зовнішніми ознаками);

- поводиться агресивно;

- вступає в конфлікт зі службою безпеки (охороною), адміністрацією чи відвідувачами Заходу;

- порушує Правила Участі у Заході.

11. Категорично забороняється:

- використовувати грубі, нецензурні, образливі вирази, жести, пісні, політичні гасла, символіку політичних партій та/або громадських організацій, скандувати нецензурні та принижуючі лозунги, а також застосовувати погрози та залякування інших учасників Заходу, осіб, які забезпечують безпеку та/або інших осіб, залучених до проведення Заходу;

- паління та вживання алкогольних напоїв, наркотичних засобів на території Заходу;

- проводити несанкціоновану торгівлю на території Заходу;

- проводити рекламну та промодіяльність на території Заходу;

- навмисно псувати майно, що знаходиться на території проведення Заходу, вчиняти крадіжку, будь-яким іншим способом заподіювати збитки учасникам, відвідувачам, Організатору/Партнеру Організатора Заходу;

- залишати дітей без нагляду батьків або супроводжуючих осіб;

- використовувати або мати при собі під час проходження Зон на території проведення Заходу вогнепальну та холодну зброю, колючі, ріжучі, великогабаритні, а також інші предмети, які можуть бути використані для нанесення тілесних ушкоджень, вибухові пристрої, піротехнічні вироби, вибухові, радіоактивні, вогненебезпечні, отруйні речовини, вироби зі скла; будь-які наркотичні засоби, психотропні речовини або предмети для їх вживання; Охорона у разі виникнення підозри щодо наявності таких речей може попросити відвідувачів пред'явити речі для огляду (відкрити сумку, рюкзак).

12. Організатор/Партнер Організатора не несуть відповідальності за збереження особистого майна Учасників та за будь-який збиток, завданий внаслідок недотримання норм громадського порядку, техніки безпеки, цих правил.

13. Учасники Заходу можуть користуватися виключно аматорською фото-, відео- та аудіоапаратурою в особистих цілях. Охорона Заходу має право виводити з території Заходу осіб за наявності підтвердження використання ними професійної фото-, аудіо- та відеотехніки для зйомки або аудіозапису.

14. Організатор/Партнер Організатора не несе відповідальності у випадку настання форс-мажорних (непереборних) обставин, таких, як стихійне лихо, пожежа, паводок, військові дії будь-якого характеру, блокади, істотні зміни в законодавстві, інших обставин, які не підвладні контролю.

15. Учасники, котрі порушують ці Правила і не виконують вимоги уповноважених Організатором Заходу осіб, можуть бути виведені за територію Заходу та їм може бути відмовлено в участі в Заході. У разі непокори службі безпеки (Охороні), до таких порушників можуть бути застосовані заходи з боку поліції.

16. У разі виникнення будь-яких ситуацій, не врегульованих цими Правилами, рішення приймається Організатором Заходу та не підлягає оскарженню.