VR-тур Вартових Мрій стартує вже 17 листопада
Головне зимове 3D-шоу Вартові Мрій тепер буде доступно у форматі 7-хвилинного панорамного відео 360°.
«Ми робимо унікальний і незабутній проект, який дарує позитивні емоції. І дуже важливо, що можливість побачити «Вартових Мрій» у форматі віртуальної реальності отримають українці в різних регіонах країни. Обов'язково відвідайте покази в вашому місті і отримаєте заряд яскравих емоцій і вражень, які дарує Київстар і StarLight Entertainment» – розповів Павло Даніман, директор з маркетингу Київстар.
VR-ролик був створений спільними зусиллями компаній StarLight Enterainment і Київстар і приурочений до святкування 20-річчя національного мобільного оператора. З 17 листопада і до 17 грудня за підтримки інноваційного партнера Samsung Electronics, спеціально обладнаний автобус побуває у 15 містах України.
«Віртуальна реальність дозволить кожному зануритися в чарівний світ «Вартових Мрій» та відчути себе одночасно і глядачем в залі, і навіть одним з героїв казки на сцені, - переконана Наталія Гончар, директор StarLight Entertainment. - Ми хотіли познайомити якомога більше людей з «Вартовими Мрій», але нам з самого спочатку було нецікаво просто зняти відео і викласти його в Інтернет. Тож ми прийняли рішення створювати VR-контент - сучасній високотехнологічній казці потрібні тільки цікаві прояви».
У Києві шоу «Вартові Мрій» можна буде побачити з 16 грудня по 21 січня в «Концерт-Холі ВДНГ» (Проспект Академіка Глушкова, 1). Головним режисером-постановником третього сезону 3D-шоу став Євген Кот, який також виконає роль головного лиходія. Квитки вже у продажу. (https://www.concert.ua/ru/eventpage/vartovi-mrii-0101)